- Revolution Homepage -
 - TOP -  - Mapa + Navigace -  - BACK -  - NEXT -
 - Naše služby -

 - Ukázky naší práce -
 - Prodej software -
 - Kontaktujte nás -

 - Užitečné adresy / Podpora -


 

poslední aktualizace - 17.04.2000 -

Velký výprodej u MetaCreations
/17.04.2000/ V souvislosti se změnou obchodní strategie společnost MetaCreations uskutečnila velký "výprodej" svých softwareových produktů. Největší nákupy uskutečnil Corel, který koupil Painter, Bryce a veškeré sady KPT plug-ins. Dále nakupovala společnost Adobe - Canoma a Carrara. A konečně německá společnost agi.sys, která získala Poser a Office Advantage.
-podrobnosti na www.metacreations.com ->
Metastream 3
/07.04.2000/ Metastream Corporation - dceřiná společnost MetaCreations Corporation představila Metastream 3 - technologii pro interaktivní 3D vizualizaci v oblasti e-komerce. S pomocí Metastream 3 se mohou uživatelé online obchodů seznámit s nabízeným zbožím téměř tak dokonale jako v reálných obchodech.
-podrobnosti na www.metastream.com ->
Dreamweaver 2 vyhlášen produktem roku!
/07.01.2000/ Macworld Expo 2000 hodnotilo nejlepší SW a HW produkty uplynulého roku a jako celkový vítěz za oblast software byl vybrán Macromedia Dreamweaver 2. V dílčích kategoriích byly dále oceněny například tyto produkty: Nejlepší grafický software Painter6, nejlepší publikační SW - Adobe InDesign 1.0, digital video - Adobe After Effects 4.1, grafický SW pro web - Macromedia Fireworks2, audio SW - WaveBurner, 3D-grafika Play Amorphium, MP3 produkt - Diamond Multimedia - Rio 500, nejlepší hra - MythII-Soulblighter
-podrobnosti na www.macworld.com ->
Apple představuje klient verzi Mac OS X
/07.01.2000/ Na výstavě Macworld Expo 2000 Apple představila klient verzi svého operačního systému Mac OS X včetně nového velice podařeného uživatelského rozhraní "Aqua", které rozhodně stojí minimálně za shlédnutí.
-podrobnosti na www.apple.com ->
Adobe podporuje Linux
/20.12.1999/ Adobe zveřejnila plán podpory svého řešení pro e-publishing a výměnu dokumentů - PDF na systému Linux. Již dnes si mohou uživatelé stáhnout Acrobat Reader a betaverzi Adobe FrameMakeru pro Linux. V první čtvrtině Y2K by měl následovat Adobe Acrobat Distiler.
-podrobnosti na www.adobe.com ->
MetaStream - řešení vizualiazace pro e-komerci
/20.12.1999/ Společnost MetaCreations oznámila záměr výhradně se soustředit na vývoj řešení pro vizualizaci v oblasti e-komerce. Strategie je postavena na patentu společnosti - technologii MetaStream, které nezávislí analytici předpovídají velkou budoucnost v oblasti virtuální 3D prezentace a prodeje výrobků nejrůznějších odvětví - např. hardware, spotřební elektroniky, hodinek, klenotů, sportovního vybavení, automobilismu atd. V této souvislostí též společnost informovala o vývoji v pořadí již třetí verze MetaStreamu, která by měla být k dispozici v první čtvrtině roku 2000.
-podrobnosti na www.metacreations.com ->
Podpora OpenGL ve Windows 2000
/14.12.1999/ Microsoft oznámil že W2000 budou obsahovat knihovnu OpenGL.dll pro podporu OpenGL 1.1. Podpora OpenGL 1.2 je plánována do service packu po vydání W2000.
-podrobnosti na www.opengl.org ->

Záplaty pro EyeCandy 3.1 a Xenofex 1.1
/14.12.1999/ Registrovaní uživatelé si mohou stáhnout záplaty pro podporu těchto plug-inů v prostředí Macromedia Fireworks 3.
-podrobnosti na www.eyecandy.com ->

WebEssentials 3 - Vše co potřebujete k tvorbě WWW!
/09.12.1999/ Pod názvem WebEssentials 3 nabízí Macromedia velice zajímavý bundle Dreamweaveru 3 a Fireworks 3. U nás by měl být k dostaní začátkem nového roku.
-podrobnosti na strákách Macromedia.com -> 

Schází Vám zde nějaká zpráva? Upozorněte nás na to! E-mail: ondrej@revolution.cz

 
 
  AKCE !